Відеонагляд

Все більше та більше наш Львів та інші міста України, облаштовуються охоронними системами і особливо такими як відеонагляд (відео спостереження). На вулицях, на будинках, в магазинах, в школах і навіть на виборах нас записують камери.

Камери це найважливіша частина системи відеонагляду. Вони поділяються перш за все на зовнішні та внутрішні, так само існують камери з інфрачервоною підсвідкою (для ведення спостереження при повній відсутності світла), тут вони поділяються на різну відстань дії підсвітки (від 10м до 100м), також камери поділяються за якістю картинки, якщо це цифрова камера то чим більша роздільна здатність матриці камери то тим якісніше зображення, а якщо це аналогова камера то тут чим більше ТВ ліній.

Види

За конструкцією

Комплект системи відеонагляду включає камери спостереження, відеореєстратор, маршрутизатор та комплектуючі. Особливою перевагою є доступ до інтернету. Для ефективного захисту по периметру будівлі встановлюють декілька камер. Як правило, 8 камер забезпечують повний контроль за будинком. Зазвичай розміщують по одній або дві камери у вітальні та у кімнатах, де знаходяться цінні речі.

Детальніше

За розташуванням

Залежно від того, де потрібна установка камер відеоспостереження: на вулиці, в будинку, під’їзді, квартирі, офісі, буде залежати ціна їх монтажу. Також на ціну впливає висота встановлення обладнання.

Перш ніж встановити на об’єкті відеообладнання, необхідно правильно спроектувати всі етапи проведення монтажних робіт. Нехтування таким важливим процесом як проектування, в більшості випадків призводить до неефективної роботи обладнання, а також до зайвих витрат, які може за собою спричинити неякісне встановлення.

Детальніше

Послуги

Встановлення

Охоронні системи сигналізації встановлюються за чітко встановленим документальним нормам, в яких досконально розбираються лише фахівці. Тому співробітники Pipl.ua попередньо виїжджають на місце робіт для проведення консультацій і прорахунку вартості, в рамках виїзду також укладається договір за попереднім кошторисом.

Детальніше

Обслуговування

Після монтажу та запуску охоронної системи необхідно проводити технічне обслуговування охоронної сигналізації. Своєчасне проведення сервісних робіт дозволяє уникнути проблем і створює умови при яких обладнання залишається в робочому стані довгий час. Зазвичай вартість обслуговування включена в абонентську плату і всі відновлювальні дії проводяться охоронною компанією безкоштовно. Принципи подальшого виконання зобов’язань можуть обговорюватися зі замовником окремо.

Детальніше

Каталог