Встановлення систем відеонагляду у Львові

Компанія SK-SECURITY пропонує комплекс послуг, куди входять проєктування, монтаж відеоспостереження, налаштування камер відеонагляду і подальше технічне обслуговування обладнання та системи .

Як виконується встановлення системи відеоспостереження? 

Щоб забезпечити належний рівень контролю, необхідно підібрати відповідне обладнання для відеонагляду і скласти план розміщення відеокамер.

Для цього спеціалісти нашої компанії виїжджають на об’єкт, визначають основні зони, які повинні потрапляти в сектор огляду, а потім пропонують замовнику оптимальний варіант обладнання і схему його розташування.

Після затвердження проєкту і кошторису замовником ми виконуємо монтаж системи відеоспостереження.

Всі монтажні роботи проводяться акуратно, без пошкодження поверхні стін і стель. Офіс або підприємство може працювати у звичайному режимі, а мешканці квартир та приватних будинків практично не відчують жодного дискомфорту.

Оплата за фактом виконаних робіт

Відмінною особливістю виділяє нас із загальної маси конкурентів є пост оплатна схема роботи. Це означає, що спочатку Ви отримуєте готову систему відеоспостереження, а після того як все влаштовує – здійснюєте оплату. Це дозволяє помітно прискорити процес установки відеоспостереження, а також дає впевненість, що все буде зроблено вчасно і на вищому рівні.

Гарантійне обслуговування

Після встановлення відеонагляду ми надаємо від 1 року гарантійного терміну на обладнання і технічну підтримку на весь період експлуатації системи відеоспостереження.