Сигналізації

Якщо ви бажаєте встановити охоронну сигналізацію на вашому об'єкті, природно у вас виникає багато питань: скільки коштують послуги та матеріали, яку сигналізацію встановити, скільки потрібно на це часу і т. п. Не витрачайте свій час на нескінченні пошуки цієї інформації в інтернеті, пошук готових рішень, типи охоронної сигналізації з цінами.

Просто зверніться до нас, і ми дамо відповідь вам на всі ваші питання і на першому етапі співробітництва порадимо тип систем охоронної сигналізації, який можна застосувати на вашому об'єкті, орієнтовну вартість і час установки, наші фахівці здійснять безкоштовний виїзд на ваш об'єкт (що необхідно для точної оцінки вартості послуг і матеріалів з установки охоронної сигналізації, визначення технічних рішень та узгодження їх з вами), після чого буде складено комерційну пропозицію з установки охоронної сигналізації в якому буде вказано все що вас цікавить!Все більше та більше наш Львів та інші міста України, облаштовуються охоронними системами і особливо такими як відеонагляд (відео спостереження). На вулицях, на будинках, в магазинах, в школах і навіть на виборах нас записують камери.

Види

Дротова

Провідні GSM сигналізації для самостійної установки на українському ринку з'явилися досить давно. Ці охоронні пристрої завоювали цілий ряд прихильників серед інсталяторів і технічно грамотних громадян завдяки невисокій вартості і можливості не платити абонплату охоронній фірмі.

Охоронна безпеку будинку організована за рахунок провідний сигналізації - найдоступніший вид охорони. Наш магазин пропонує широкий спектр провідних сигналізацій для самостійної установки.

Детальніше

Бездротова

Бездротова сигналізація для самостійної установки давно перестала бути новинкою. За останні роки такі бездротові охоронні системи перекочували з розряду професійного обладнання, в розряд побутової техніки. Саме бездротова GSM сигналізація дала можливість зробити охорону будинку доступною не тільки великому бізнесу і олігархам, а й пересічним громадянам.

Бездротові охоронні системи стають все більш популярним завдяки: простий установці без проводів, відсутності щомісячної абонентської плати, невисокій вартості. Примітно, що якщо раніше бездротова сигналізація була дивиною, то сьогодні вона за популярністю починають наздоганяти провідні охоронні системи. При цьому ціна на бездротові охоронні системи на невеликих об'єктах вже нижче ніж на провідні.

Детальніше

Послуги

Встановлення

Охоронні системи сигналізації встановлюються за чітко встановленим документальним нормам, в яких досконально розбираються лише фахівці. Тому співробітники Pipl.ua попередньо виїжджають на місце робіт для проведення консультацій і прорахунку вартості, в рамках виїзду також укладається договір за попереднім кошторисом.

Детальніше

Обслуговування

Після монтажу та запуску охоронної системи необхідно проводити технічне обслуговування охоронної сигналізації. Своєчасне проведення сервісних робіт дозволяє уникнути проблем і створює умови при яких обладнання залишається в робочому стані довгий час. Зазвичай вартість обслуговування включена в абонентську плату і всі відновлювальні дії проводяться охоронною компанією безкоштовно. Принципи подальшого виконання зобов’язань можуть обговорюватися зі замовником окремо.

Детальніше

Каталог

В дані категорії поки що записи відсутні

Технологічні можливості

Сучасні сигналізації володіють багатьма додатковими функціями. Охоронні сигналізації можуть повідомляти власника про виявлені проблеми за допомогою GSM. Можливе додаткове встановлення датчиків руху та розбитого скла, датчиків витоку газу або протікання води…