Встановлення охоронної сигналізації

Правильно виконана установка охоронної сигналізації – запорука безпеки офісу, будинку або квартири. Сучасне обладнання, встановлене з урахуванням діючих вимог та норм, допомагає захистити приміщення від непрошених гостей і забезпечити збереження майна під час відсутності домовласників. Виконувати монтаж охоронних систем рекомендовано із залученням спеціалізованих компаній.


Сучасні системи безпеки мають можливість тонкої настройки і високий рівень адаптації до умов експлуатації. Установка охоронної сигналізації супроводжується калібруванням датчиків щоб уникнути підняття помилкової тривоги і в той же час для забезпечення спрацювання в разі виникнення реальної загрози. Можливе налаштування порогових значень різних параметрів:

  • вібрації;
  • руху;
  • цілісності об’єкта;
  • ступеня задимлення;
  • концентрації газу та ін.

Наприклад, при наявності в приміщенні домашньої тварини установка охоронних систем повинна враховувати цей фактор для зниження ймовірності помилкової тривоги при виявленні руху в межах підконтрольної зони.

Можлива установка систем охорони замовника, якщо існує така необхідність і наданий комплекс сумісний з обладнанням компанії. У будь-який момент можна змінити конфігурацію або включити в контур додаткові датчики для розширення контрольованої зони.

Ми гарантуємо, що монтаж системи охоронної сигналізації буде виконаний на високому професійному рівні – оперативно, технічно грамотно, з урахуванням специфікації обладнання, що застосовується. Збиток, заподіяний з вини компанії, відшкодовується в повному обсязі за договором, тому ми зацікавлені в належному виконанні взятих на себе зобов’язань.