GSM

GSM

Щоб мати можливість зрозуміти принцип роботи автономної сигналізації, потрібно розібратися, GSM-модуль що це таке в сигналізації? GSM – це передавач, який для обміну інформацією використовує мережі мобільного зв’язку. Класичний модуль складається з радіо-блоку (приймача, підсилювача та зовнішнього радіочастотного інтерфейсу), пам’яті , процесора і ряду інтерфейсів для інтеграції з кінцевими пристроями. GSM-модулі в сигнализациях можуть приймати дані по мобільних каналах і відправляти смс-повідомлення. Вони налаштовуються таким чином, щоб відправляти власникові смс-повідомлення з попередженням про тривогу при надходженні сигналу про проникнення, витоку газу або пожежі.

Пристрій GSM-сигналізації досить простий. До його складу завжди входить контрольна панель з вбудованим GSM-модулем і датчики руху. Дротові або бездротові датчики диму і газу також можна підключити до системи додатково. Принцип роботи такої охоронної сигналізації полягає в прямій передачі сигналу тривоги на телефон власника у вигляді смс. Можна налаштувати систему так, щоб повідомлення про проникнення, пожежі, витоку газу відправлялися відразу декільком людям з заздалегідь підготовленого списку.

Така сигналізація по конструкції є комплексом охоронних модулів і устаткування, який при виникненні загрози передає тривожний сигнал по каналах мобільного зв’язку, тобто GSM. Важливо розуміти, що професійно спроектована система відсилає повідомлення не тільки на стільниковий телефон власника, а й на централізований пост охорони або до відповідних служб, наприклад в пожежну при виникненні спалаху. Основні переваги GSM-сигналізації:

універсальність застосування – можна підібрати модулі для, гаражів, території і т. п .;
простота інтеграції з іншими електронними системами безпеки і життєзабезпечення, включаючи кліматичні;
стабільна робота скрізь, де є GSM-покриття, а воно в даний час поширюється практично на всі населені території;
наявність вибору по конструктивному втілення – така сигналізація може бути бездротового і дротового;
висока надійність, адже GSM-сигналізація має функції самодіагностики і працює незалежно від людського фактора;
адекватна ціна, обумовлена ​​розумної собівартістю обладнання і тим, що користувачі можуть підібрати модулі з урахуванням реальних потреб.