СКУД / Домофони

СКУД / Домофони

Грамотна концепція впровадження інформаційних систем, створена з урахуванням специфіки та цілей бізнесу, приватної власності, не тільки підвищить ефективність діяльності, але й створить відчутні конкурентні переваги. Перед початком роботи над проектом наші сертифіковані фахівці з’ясовують потреби та опрацьовують всі нюанси, щоб гарантувати очікуваний результат.

Для забезпечення максимальної безпеки будинку або квартири від зловмисників, власники встановлюють домофон з переадресацією на мобільний телефон. Подібним чином господарі мають можливість навіть при відсутності вдома спілкуватися з відвідувачем так, немов вони знаходяться вдома. Принцип роботи максимально простий: гість набирає на панелі номер квартири, або тисне на дзвінок, а сигнал про виклик проходить не тільки на домофон, але й на смартфон або будь-який інший девайс.

Відеодомофон призначений для використання всередині приміщень, як один з елементів охоронної системи контролю доступу для забезпечення необхідного рівня безпеки. Пристрій цілком доступний для придбання приватними особами або малим бізнесом для установки в будинку, квартирі або в офісі. Домофон може використовуватися в IP мережі багатоквартирного будинку, житлового комплексу або офісного центру.