Офіс

Офіс

Установка камер відеоспостереження в офісі – дозволяє контролювати роботу персоналу, а так само істотно підвищує безпеку в цілому. За допомогою відеоспостереження можна вирішувати такі завдання як: час
приходу і відходу персоналу на робочі місця, контроль витрати канцелярського приладдя, ефективність роботи співробітників, припинення крадіжок особистих речей і корпоративної інформації.

Встановлюються нашою компанією системи відеоспостереження для офісу дозволяють керівнику організації контролювати те, що відбувається віддалено з мобільного телефону або планшета з будь-якої точки світу де є доступ в інтернет. Залежно від конфігурації, площі, призначення, специфіки діяльності компанії, офісний простір потребує відеоспостереження.

Можливості системи

 • Контроль за співробітниками
  Відеоспостереження допоможе контролювати роботу Ваших співробітників. Стежити за їх переміщенням і робочим процесом
 • Запобігання крадіжок
  З установкою системи відеоспостереження, Ви зможете зловити несумлінного працівника, а також запобігти подальшому злодійство офісного майна.
 • Контроль за співробітниками
  Будьте в курсі всіх офісних справ, за допомогою IP-камер, Ви зможете відслідковувати робочий процес в будь-який час.

Навіщо встановлювати відеоспостереження в офісі?

Встановивши систему відеоспостереження для офісу або офісного центру, Ви забезпечите надійний захист майна та якісний контроль за співробітниками. Офісне відеоспостереження у багато разів підвищує працездатність співробітників, кожен співробітник, знаючи, що за ним постійно спостерігає камера, чи не буде відволікатися на сторонні речі, а за допомогою функції віддаленого управління, Ви зможете контролювати і аналізувати робочий процес в офісі, регулярно перевіряти дисципліну і дрес -код в офісі, і все це в режимі реального часу.

Що дасть установка офісного відеоспостереження:

 • Офісна система відеоспостереження включає в себе необмеженого кількість камер і об’єктів для забезпечення спостереження;
 • Постійний доступ до відео і аудіо архівів через телефон / планшет;
 • Захищене зберігання архіву на «хмарі»;
 • Доступ до системи через 3G і 4G;
 • Своєчасні оповіщення системи про ситуаціях в офісі і стані камер;
 • Допуск і обмеження до управління системою відеоспостереження.

Як правильно підібрати відеоспостереження в офіс?

В наш час, аналогова система відеоспостереження є застарілою і менш затребуваною, щодо якості зображення і можливого функціоналу. На сьогоднішній день найпопулярнішою і поширеною системою є IP-відеоспостереження. Сучасне IP-відеоспостереження має більш якісну передачу зображення і може похвалитися великим вибором різних функцій. В цьому переконалося вже велика кількість клієнтів, які встановили подібну систему.

Кожна система IP-відеоспостереження має функцію віддаленого доступу.

Якщо Ви перебуваєте в іншому місті або країні, Вам не важко буде, в режимі реального часу, контролювати робочий процес в офісі, спостерігати за співробітниками і прослуховувати їх розмови. Ви можете вирішувати виникаючі спірні ситуації, не виходячи з дому. Все що Вам потрібно це доступ до мережі Інтернет і будь-який гаджет: телефон, планшет, комп’ютер або ноутбук. Замовте установку системи у нас і отримаєте індивідуально підходить для тієї чи іншої ситуації рішення.

Кожна система офісного відеоспостереження підбирається індивідуально і розраховується виходячи з побажань замовника, обраного обладнання, розмірів офісу і охоплена області спостереження. Якщо Вам потрібно встановити систему відеоспостереження для офісу в Москві, то рекомендуємо для початку звернутися в професійну компанію. Такою компанією є «Територія Безпеки». Ми пропонуємо безкоштовний виїзд і огляд офісу, а також прорахунки і складання комерційної пропозиції і все це безкоштовно. Ми врахуємо всі Ваші побажання і підберемо надійну систему виходячи з наданого бюджету. Ви можете ознайомитися з нашими цінами на сайті і самостійно прорахувати все обладнання, використавши для цього наш спеціальний калькулятор.

Зв’яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію щодо Вашого спокою

Замовити консультацію