Системи відеонагляду нового покоління

Зменшіть ризики, підвищіть безпеку та отримайте 100% контролю над усім, що відбувається довкола

Всього 1% від вартості вашого майна потрачений на охоронну систему – надійно вас захистить!

14 років

Наша фірма на ринку, ми будуємо довіру роками і у нас багато комерційних клієнтів

Найкращі ціни у Львові на сигналізації PARADOX, та на системи відеоспостереження HIKVISION та DAHUA

Про нас

Main

На сьогоднішній день нема жодного механічного замка який не можна відкрити (приклад з YouTube), тому в сучасному світі стають актуальними сучасні охоронні системи.

Захистити себе та власне майно ви зможете використавши системи сигналізації, пожежно-охоронні комплекси, системи контролю доступу та системи відео нагляду.

Ми встановлюємо охоронні системи під ключ, не залежно від величини об’єкта та складності монтажу.

Детальніше

Відеонагляд

Все більше та більше наш Львів та інші міста України, облаштовуються охоронними системами і особливо такими як відеонагляд (відео спостереження). На вулицях, на будинках, в магазинах, в школах і навіть на виборах нас записують камери.

Камери це найважливіша частина системи відеонагляду. Вони поділяються перш за все на зовнішні та внутрішні, так само існують камери з інфрачервоною підсвідкою (для ведення спостереження при повній відсутності світла), тут вони поділяються на різну відстань дії підсвітки (від 10м до 100м), також камери поділяються за якістю картинки, якщо це цифрова камера то чим більша роздільна здатність матриці камери то тим якісніше зображення, а якщо це аналогова камера то тут чим більше ТВ ліній.

Детальніше

Сигналізації

Якщо ви бажаєте встановити охоронну сигналізацію на вашому об'єкті, природно у вас виникає багато питань: скільки коштують послуги та матеріали, яку сигналізацію встановити, скільки потрібно на це часу і т. п. Не витрачайте свій час на нескінченні пошуки цієї інформації в інтернеті, пошук готових рішень, типи охоронної сигналізації з цінами.

Просто зверніться до нас, і ми дамо відповідь вам на всі ваші питання і на першому етапі співробітництва порадимо тип систем охоронної сигналізації, який можна застосувати на вашому об'єкті, орієнтовну вартість і час установки, наші фахівці здійснять безкоштовний виїзд на ваш об'єкт (що необхідно для точної оцінки вартості послуг і матеріалів з установки охоронної сигналізації, визначення технічних рішень та узгодження їх з вами), після чого буде складено комерційну пропозицію з установки охоронної сигналізації в якому буде вказано все що вас цікавить!Все більше та більше наш Львів та інші міста України, облаштовуються охоронними системами і особливо такими як відеонагляд (відео спостереження). На вулицях, на будинках, в магазинах, в школах і навіть на виборах нас записують камери.

Детальніше

Технологічні можливості

Сучасні сигналізації володіють багатьма додатковими функціями. Охоронні сигналізації можуть повідомляти власника про виявлені проблеми за допомогою GSM. Можливе додаткове встановлення датчиків руху та розбитого скла, датчиків витоку газу або протікання води…

Кому це потрібно “Під ключ”

Зв’яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію щодо Вашого спокою

Замовити консультацію

Як ми працюємо

На сьогоднішній день нема жодного механічного замка який не можна відкрити (приклад з YouTube), тому в сучасному світі стають актуальними сучасні охоронні системи. Захистити себе та власне майно ви зможете використавши системи сигналізації, пожежно-охоронні комплекси, системи контролю доступу та системи відео нагляду.

Наша компанія пропонує комплекс рішень в сфері проектування, виборі обладнання та встановлення для охоронних систем: відеонагляд, охоронна сигналізація, контроль доступом!

Розроблення проекту

Готуємо ескіз проекту та узгоджуємо

Складання детальногого кошторису

Вираховуємо вартість проекту

Виконання робіт під ключ

Наші спеціалісти виїжджають на об`єкт, проводять огляд та МОНТУЮТЬ системУ

Навчання персоналу

Готуємо ескіз проекту та узгоджуємо

Підключення до служби охорони

Готуємо ескіз проекту та узгоджуємо

Готові комплекти

Зв’яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію щодо Вашого спокою

Замовити консультацію

Статті